SaNaL FoRum ` HoşqeLdin ` ßy.dRakonieL`
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SaNaL FoRum ` HoşqeLdin ` ßy.dRakonieL`

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Character Açmak Ayrıntılı Anlatım

YazarMesaj
q0RtbLe.h0Stinq

Character Açmak Ayrıntılı Anlatım Empty
MesajKonu: Character Açmak Ayrıntılı Anlatım   Character Açmak Ayrıntılı Anlatım I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 3:10 pm

1. ilk işimiz oyuna girmektir SS leri iyi takıp ediniz.
Masa üstündeki Hero Online kısayoluna çift tıklıyoruz ÖRNEK RESME BAKINIZ.
açılan panalde PLAY GAME tıklıyıp oyuna giriyoruz.

Sonra. Önümüze kullanıcı adımızı ve şifremizi Yazmamızı yarayan alt alta iki kutucuk geliyor.OK diyoruz.

ve Sonra Bizim karşımıza bir intro yani bir grafikler ile süslenmiş bir bayan resmi geliyor. bekliyoruz 5yada 6 saniye

Sonra.. Oyuna girmemiz için SERVER LİSTESİ geliyor. Burda Dragon1'den 10'a kadar server listesi var alttakı örnekteki gibi birini seçip CONNECT'e tıklıyoruz

Sonra Hero Onlinede karakter oluşturmak için yeni bir adım a geliyoruz.character açmak içim OK a tıklıyoruz.

diğer adımda ise OK dedikten sonra Karşımıza Hero Onlinede Seçeceğimiz karakterlerin Kısa introsunu görüyoruz üst kısımda ingilizce olan yazıların hemen sol tarafında ben türkçe bir açıklama yaptım aşadakı karakterlerin özellikleri resimlerde mevcuttur kısa açıklamalarınıda resimlerin SOL tarafında Yazmaktadır.

characterler

1.Hero Online Karakteri
Yaşlı Dedemizin Mahlası: (OVERSEER OF THE SKY)
USTALIĞI: SPEAR, ROD, AXE

(yaşlı dedemizin marifetlerini saymakla bitiremeyiz.bu nedenle güçlü olmasının yanında atck güçleride en üst seviyede characterlerden dir.kuulandıkları sılah sitilleride mesleklerine göre SPEAR ROD ve AXE dir.güç ifade eden bir characterdir.hikayeye göre savasçı niteliği ön pilanda olan bir dedemiz.

2.Hero Online Karakteri
Bu Tatlı kızın Mahlası: (PIERCING EYES)
USTALIĞI: SWORD, BLADE, THROWING

(karakterimizin tatlı olduguna bakmayın çekiciliginin yanında çok usta silah mesleklerini kullanmı ve yeteneklei ile pvp lerde çok oyuncuyu korkutuyor.güzel bayanın ROD ve CLOCK ustalıgı mesleğini yansıtan bir characterdir.

3.Hero Online Karakteri
Gururlu Hero'muz: (THE RUTHLESS BLADE)
USTALIĞI: SWORD, BLADE, BOW

(yakışıklı genç hero savaşçımız hero anlamında oyunun en çok seçilen characterlerindendir.gururlu ve kahraman savaşçımızÇİFT ve TEK EL SWORD VE BOW ustasıdır.

4.Hero Online Karakteri
Gizemli ve güzel: (THE ELEGANT MYSTIC)
USTALIĞI: SPEAR, ROD, CLAW

(gizemli ve bir o kadarda sinsi savaşçımız ölümlerden ölüm saçmaktadır.favori mesleği ile PHYSCİAN seçimi kullandıgı yetenekleri ile ustalaşmıştır. SPEAR,ROD ve CLAWS ustalıgına sahiptir.

Character Açmak Ayrıntılı Anlatım
1 sayfadaki 1 sayfası